אודות המרפאה

מרפאות השיניים שלנו פועלת מתוך אמונה שלכל אדם, בכל גיל, מגיעה הזכות לחייך, לדבר ולאכול, בנוחות וללא כאב. לכן, אנו מעמידים לרשותך טיפול מקצועי, קשוב ומסור, המותאם לצרכיך. המרפאות הוקמו על ידי ד"ר אבישי רייזנר, בעל 30 שנות ניסיון ברפואת שיניים.

אודות המרפאה

מה שמתאים לכולם, פשוט לא מתאים לאוכלוסיית הגיל השלישי.

המרפאות תוכננו מתוך הכרות עמוקה עם הצרכים הייחודיים של אוכלוסיית הגיל השלישי. המרפאה בתל אביב ממוקמת בקומת הקרקע של בית הדיור המוגן "משען" נאות אפקה. המרפאה בהוד השרון ממוקמת בקומת הקרקע של בית הדיור המוגן "עד 120". שתיהן מציעות נגישות מלאה וחניה צמודה. מגוון אפשרויות הטיפול שאנו מציעים מבטיח גמישות מרבית: טיפול במרפאה (לרבות תוך ישיבה בכיסא גלגלים), טיפול בבית באמצעות מרפאה ניידת, ובמידת הצורך, גם טיפול במקום האשפוז.

קביעת תכנית הטיפול הדנטלית מתבצעת בהתאם למצב הרפואי והנפשי, תוך התייעצות עם המתרפא, משפחתו, רופא/ת המשפחה ורופאים מקצועיים.

הטיפול הכי מתקדם עבורך.

הטיפולים שאנו מציעים ניצבים בחזית רפואת השיניים והטכנולוגיה לגיל המבוגר. סל הטיפולים של המרפאה כולל התקנת שתלים, שיקום מלא או חלקי על גביהם והתקנת תותבות על גבי שתלים, לרבות תותבות Crystal T החדישות. בנוסף אנו מציעים טיפולי העמסה מידית על גבי שתלים.

איכות החיים והכבוד האישי, מעל לכל.

צוות מרפאתנו מנוסה מאוד בטיפול במתמודדים עם מחלת הדמנציה. באמצעות שימוש בשיטות התנהגותיות, לרבות טיפול במוזיקה, אנו מבצעים את הטיפולים הדנטליים השונים, ללא צורך בהרדמה כללית, תוך שמירה מרבית על איכות חייהם ועל כבודם של מטופלינו. במידת הצורך, ניתן להיעזר בשרותי המרפאה הניידת שלנו, ולבצע את הטיפולים בבית המטופלים או במקום בו הם מאושפזים.

לקביעת תור למרפאתנו, ניתן ללחוץ כאן…

דילוג לתוכן