ממליצים

כאן מובאים מספר מכתבי תודה/ המלצה ממטופלי המרפאה.
היה לנו העונג לתת להם שירות וחימם לנו את הלב לקבל את הוקרתם על כך.

הגעתי  לד"ר רייזנר כאשר חיפשתי רופא  שינים שיוכל לטפל באמי חולת האלצהיימר, מאחר ובשל מחלתה שיתוף הפעולה שלה בזמן הטיפול מועט ביותר. לשמחתי גיליתי רופא מקצוען בעל נשמה ענקית, עם סבלנות אין סופית ויכולת מדהימה להגיע לאמי ולטפל בה, למרות הקשיים הנובעים ממחלתה.

דליה יעקובוביץ

ברצוני להמליץ על טיפולו המסור והמקצועי של ד"ר רייזנר. לפני מס' חודשים פניתי לאבישי כאשר מצב השיניים והחניכיים  הקדמיות שלי, היה  בכי רע. בעזרתו האדיבה, הנעימה והמקצועית של ד"ר רייזנר עברתי תהליך מרפא ומשקם לשיניי הן מבחינה חיצונית, והן מבחינה רפואית.אני בסופו של טיפול ארוך, וחייבת לציין לטובה את יכולתו המקצועית של אבישי כרופא, אדיבותו ומזגו הנעים. חשוב לי לציין כי יש לי פחד מושרש ועמוק מטיפולי שיניים, אבל אבישי ידע בדיוק כיצד לנהוג איתי, ובאמת הטיפול עבר ללא כל כאבים מיותרים, והמחמאות היום (לגבי המראה החיצוני של שיניי), לא מפסיקות להגיע…מומלץ בחום!!!

מירית קציר

"אלוהים ישמור אותך, שתזכה למצוות כל החיים"

ג'קלין שחר

אעיד על עצמי כאדם שהדיר רגליו ממרפאות רופאי השיניים עקב פחד שפיתחתי במשך השנים. פחד זה מנע ממני מלטפל בשיניי באופן סדיר. עד שהגעתי לד"ר אבישי רייזנר…כבר בטיפול הראשון הפחד נעלם כלא היה! ומאז אני מבקרת במרפאתו באופן סדיר ואף נהנית מכך מאוד. אבישי, תודה על הטיפול המקצועי והפרפקציוניסטי, התוצאה האסתטית המדהימה, הגישה האדיבה והאכפתיות.  אני ממליצה עליך בחום! יישר כח!

בברכה, רינת פרקש

For many years I have had my dental treatment in Mid-Town Manhattan. In the last few years I have found it well worth it to combine my trips to Israel with my visits with Avishai Reisner who has now become my primary dentist. Doctor Reisner is not only a superior professional, keeping up with all the latest techniques and technologies but is also a gentle spirit who's empathy, humor, commitment to service makes him a model for the whole medical profession. In my professional life I have studied service occupations for years and he is very much my notion of an ideal.

Samuel B. Bacharach

אחרי שכמעט השלמתי עם העובדה שקשה יהיה לנייד את אמא שלי, השוהה במשען נאות אפקה במחלקה הסיעודית, לטיפול אצל רופא השיניים מנתניה, אשר טיפל בה קודם שנכנסה למגורים במשען, התברר לי להפתעתי ולשמחתי כי במרחק שתי קומות מהמחלקה של אמא נמצאת מרפאתך ממש בתוך הבניין. מרפאה מטופחת, חדישה ונעימה למראה.
כבר בשיחת הטלפון הראשונה איתך ולאחר מכן במפגשים שלנו עימך, התרשמנו שזכינו ברופא שיניים יוצא דופן – איש מקצועי מחד גיסא – ממוקד וענייני; ומאידך גיסא – אדם נעים הליכות, סבלני, זמין ובעל רצון טוב למכביר.
הצעת המחיר הייתה הוגנת ועמדת בדייקנות בטווח הזמנים שהבטחת להשלמת עבודת הכנת התותבת. תודות לתותבת החדשה של אמא שהורכבה על שתליה, החזרת לה את הבטחון באכילה מגוונת, החזרת לה מראה אסתטי של הפנים ואין לי ספק שתרמת רבות לחיזוק בטחונה העצמי.
תודה מקרב לב על הכל!
אמא ואני ממליצות עליך בפה מלא (תרתי משמע….) בפני מכרינו ומאחלות לך ולבני משפחתך שנה טובה והמשך פעילות ועשיה פוריה.
ד"ר רבקה אלג'ם- רופאת משפחה

לקביעת תור למרפאתנו, ניתן ללחוץ כאן...

דילוג לתוכן